Achilleus

Endre pressinurk

Pühapäev toimus Raplas V Rapla Selveri Suurjooks 10 km distantsil, mis oli ühtlasi Eesti linnajooksude esimene etapp. Endre jooksis seal juba teist korda ning võrreldes eelmise aasta tulemusega parandas ta aega 0:02:20. See tulemus on nüüd ka tema 10 km isiklik rekord 0:43:57. Jooksu tulemused

Endre osales täna 88. Suurjooks ümber Viljandi järve jooksu võistlusel , kus saavutas 596. koha. Ta parandas oma eelmise aasta tulemust 06 minutit ja 50 sekundit ja uueks rekordiks on 0:56:20 s.

Tulemusi saab siit vaatada

Laupäeval 15.04 toimunud IV Jõgeva Rahvajooksul püstitas Endre uue isikliku raja rekordi ja nüüd on selleks 0:48:07 sekundit võrreldes eelmise jooksuga parandas ta aeg 3 minuti kanti. Tulemusi näeb siit

5. märtsil toimusid EPK EMV sisekergejõustikus, kus osalesid kõik puudeliigid. Meie klubi esindasid kaks sportlast Mari- Liis Juul ja Endre Varik.

Mari- Liis Juuli tulemused:

60 m jooksus saavutas üldarvestuses 19. koha 29 sportlase seas ja EIL arvestuses klassis T4 1. koha ajaga 10, 72 s
200 m jooksus saavutas üldarvestuses 11. koha 24 sportlase seas ja EIL arvestuses klass T4 1. kohaga ajaga 36,71 s
800 m jooksus saavutas üldarvestuses 1. koha 11 sportlase seas ja EIL arvestuses klassis T4 1. koha ajaga 03:07, 5

Endre Varik tulemus:

1500 m jooksus saavutas ta üldarvestuses 8. koha 13 sportlase seas ja Eil arvestuses klassis T4/T37 1. koha ajaga 05:48,4

Endre Varik osales teisel Jõgeva Jõulujooksul, kus kavas 10 km jooks, kus ta saavutas 101 sportlase hulgas 34 koha. Tema jooksu ajaks oli 0:47:24,8, mis oli ka tema hooaja teine tulemus.  Endre kokkuvõtte jooksust on tema päevikus http://endre.pri.ee/paevik/millegi-lopp-on-ka-uue-alguseks/.