Achilleus

Parasportlastele on juhendis ette nähtud mõned lisad: suurema füüsilise puudega sõitjatele rakendakse paraspordi arvestuses omavahelises võrdluses parandustegurid. Nägemis- ja kuulmispuudega ning vaimse puudega võistlejad on võrdsustatud Wattbike sarjas klassiga C5. Hooaja kokkuvõttes saab auhinna parim parasportlane nii pikal kui lühendatud distantsil. Lisaks eriauhind, mis igal etapil ühele vanuseklassile, on viimasel etapil just parimatele parasportlasele.
Parasportlasele on registreerimine ka veidi soodsama hinnaga. Valides interneti registreerimismoodulis vanuseklassi valikus paraspordi, siis hind üheks etapiks 6.-. (tavahind täiskasvanule 10.-) Kogu sarjaks eelregistreerimise korral on stardimaks 15% soodsam.

Oodatud kõikide erinevate puudeliikidega parasportlased. Külg-külje kõrval saab siserattal võistelda nii koolilaps, eliitrattur kui parasportlane. Wattbike treeningratas on loodud kasutamiseks kõikidele vanusegruppidele alates koolilastest ja lõpetades eakatega ning kõigile tasemeile algajaist kuni olümpiasportlasteni. Wattbike'i sarjas osaleja ei pea olema rattasportlane. See sobib igaühele olenemata eelistavast ja harrastatavast spordialast.

Kõigest täpsemalt - etapid, juhend, registreerimine Aerobike kodulehel: http://aerobike.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=122&Itemid=99&lang=et

Jagage infot liikmesklubidele, -alaliitudele ja sportlastele!
Küsimuste tekkimisel võtke julgelt ühendust kas korraldaja Priiduga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .