Klassifiktsioon

Video on mõjuvõimas vahend oma seisukohtade selgitamiseks. Nupu Veebivideo klõpsamisel saate kleepida lisatava video manustamiskoodi. Võite ka tippida märksõna, et otsida veebist video, mis teie dokumendiga kõige paremini sobib.

Dokumendile professionaalse ilme andmiseks pakub Word päise, jaluse, esilehe ja tekstivälja kujundusi, mis üksteist täiendavad. Näiteks saate lisada sobiva esilehe, päise ja kõrvalloo. Klõpsake nuppu Lisa ja seejärel valige eri galeriidest soovitud elemendid.

Kujundused ja laadid aitavad teil dokumendi ilmet ühtlustada. Kui klõpsate nuppu Kujundus ja valite uue kujunduse, muudetakse pildid, diagrammid ning SmartArt-pildid teie uuele kujundusele vastavaks. Laadide rakendamise korral viiakse pealkirjad uue kujundusega vastavusse.

Uued nupud, mis kuvatakse seal, kus neid vajate, aitavad Wordis aega säästa. Dokumendis oleva pildi sobitamisviisi muutmiseks klõpsake pilti ja seejärel pildi kõrval kuvatavat küljendussuvandite nuppu. Kui töötate tabeliga, klõpsake kõigepealt kohta, kuhu soovite rea või veeru lisada, ning seejärel plussmärki.

Ka lugemine on uues lugemisvaates lihtsam. Saate dokumendi osi ahendada ja keskenduda soovitud tekstile. Kui teil on vaja lugemine peatada enne lõpuni jõudmist, peab Word meeles, kuhu pooleli jäite – seda isegi teises seadmes.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

Social Slider


Warning: Undefined array key "feed_id" in /data05/virt9313/domeenid/www.endre.pri.ee/achilleus/boccia/wp-content/plugins/instagram-slider-widget/components/instagram/includes/class-instagram-widget.php on line 171
No feed